Co o nás říkají
naši klienti

Vzhledem k charakteru služeb, by nebylo vhodné zvěřejnňovat naše klienty na webu. Co o nás říkají, vám ale prozradit můžeme.

Seznam našich klientů vám rádi zašleme osobně.

Chci seznam klientů
 
Naše hodnoty

Diskrétnost a důvěra
je u nás na prvním místě.

CEO Captes s.r.o., Jan Kopecký

Naši klienti

Co o nás říkají

"Na spolupráci s firmou Captes oceňujeme především jejich hluboké technické znalosti, které již několikrát demonstrovali nalezením závažných zranitelností."

Klient z oblasti bankovnictví

"Firma Captes pro nás dodává již několik let služby z IT security, zejména testy webových aplikací a infrastruktury. S odvedenou prací jsme byli vždy spokojeni. Na základě poskytnutých rad jsme výrazně zlepšili bezpečnost našeho IT."

Klient ze soukromého sektoru

"Na spolupráci s Captesem jsme ocenili především to, že opravdu rozumí bezpečnosti a při diskuzích s vývojáři vždy zvládli poradit optimální řešení pro naši aplikaci."

Klient z pojišťovnického sektoru

"Líbilo se mi, že společnost Captes pouze nereportovala nálezy, ale na naši žádost provedla i jejich zneužití a my jsme si tak mohli udělat reálný obrázek o závažnosti nálezů."

Klient z oblasti bankovnictví

"Se společností Captes spolupracujeme v oblasti Red Teamingu. Oceňujeme především hloubku technického detailu, v kterém jsou testeři schopni připravit sofistikované útoky. Od začátku spolupráce jsme podstatně zlepšili svoje detekční schopnosti."

Klient ze soukromého sektoru

"S Captesem se nám spolupracuje dobře, jelikož mají správný lidský přístup a vždy vyšli vstříc našim požadavkům."

Klient z industriálního sektoru

"Firma Captes realizuje pro naši společnost penetrační testování webových či nativních aplikací a školení vývojářů se zaměřením na psaní bezpečného kódu. Vždy jsme byli nadmíru spokojeni! Oproti firmám s podobným zaměřením oceňuji především vysokou odbornost, komplexnost testů a profesionální avšak lidský přístup."

Klient ze sázkového sektoru

"Na firmě Captes si především cením hluboké znalosti problematiky i metodiky OWASP. Velmi kvalitní a detailní presentace nálezů i after servis při odstraňování nálezů. Po dobu roční spolupráce se prokazatelně zvyšuje odborná znalost bezpečnostní problematiky všech interních vývojových týmů."

Klient ze soukromého sektoru
 
naši klienti

Pro koho pracujeme?

Vzhledem k charakteru služeb, by nebylo vhodné zvěřejnňovat
naše klienty na webu. Seznam našich klientů vám rádi zašleme osobně.

Odesláním souhlasíte se zpracování osobních údajů.