Penetrační testy
webových aplikací

Webová aplikace je pro spoustu společností vstupní branou ke klientům. Pro některé je web marketingovým prostředkem, jiné společnosti mají na funkcionalitě svých webových aplikací postaven celý business plán. Ať vaše webová aplikace obslouží desítky nebo rovnou miliony zákazníků denně, její bezpečnost by pro vás měla být prioritou.

Jestliže dojde k podcenění bezpečnosti, následky možného hackerského útoku mohou být velice závažné.

Jaké testy nabízíme

Konkrétní rizika,
kterých se společnost bojí
pc

Hackerské útoky

V dnešní době se nemusíte bát jen elitních hackerů, kteří připomínají ty z TV pořadů. Díky volné dostupnosti hackerských nástrojů a různých tutoriálů, představují značnou hrozbu i script kiddie, tedy útočníci, kteří nemají tolik odborných znalostí, ale naučili se používat několik nástrojů.

Několik zajímavých faktů, které poukazují na vysokou šanci hackerského útoku:

  • k hackerských útokům dochází každých 39 vteřin,
  • 43 % útoků postihuje malé společnosti,
  • od roku 2013 bylo každý den odcizeno 3 809 448 údajů, 158 727 za hodinu, 2 645 za minutu a 44 za sekundu.

Tyto čísla ukazují, že hacking již není něco vzdáleného, co se nás netýká a nemůže nás postihnout. Naopak, poslední trendy ukazují, že počet úspěšných útoků roste.

mobile

Co vám můžeme nabídnout, abychom eliminovali současná rizika?

Máme tým zkušených odborníků, který disponuje hlubokými zkušenostmi díky mnoha letům praxe v oboru. Pečlivě sledujeme poslední trendy v oblasti hackingu a vzděláváme se na předních světových konferencích. Díky našim odborným znalostem můžeme naplánovat penetrační testy webových aplikací tak, aby z nich měl zákazník vždy co nejvíc.

Při provádění penetračních testů postupujeme podle osvědčených a světově uznávaných metodik, jako:

wifi


Díky naši praxi a dalším metodikám, které jsme vyvinuli interně, dokážeme testy plánovat efektivně - což šetří čas i rozpočet našich klientů.

Jestliže máte zájem vidět, jak by vaše webová aplikace obstála při reálném hackerském útoku, jestli je možné ukrást data vašich klientu nebo získat díky chybám přístup do vaši interní sítě, kontaktujte nás a společně naplánujeme penetrační testy přesně pro vaši aplikaci.

mám zájem o penetrační testy
PENETRAČNÍ TESTY

Pokud jste provozovateli webových aplikací, zvažte prověření jejich zabezpečení a odolnost vůči útokům hackerů a dalším možným hrozbám.

CEO Captes s.r.o., Jan Kopecký