Penetrační testy
mobilních aplikací

Mobilní aplikace jsou nedílnou součástí dnešních moderních společností. Pro značnou část firem se staly dokonce důležitější, než klasické webové aplikace. To je dáno především boomem, který v posledních letech mobilní aplikace zažívají.

Jaké testy nabízíme

Konkrétní rizika,
kterých se společnost bojí

 

pc

Interní a externí penetrační testy

Mobilní telefony se stávají stále vyspělejšími, přístup k Internetu již v dnešní době také není problém a to zapříčinilo rapidní rozvoj prostředí, které mají vývojáři k dispozici.

Tento pokrok má, jako všechny rozvíjející se technologie, i druhou stranu mince. Nabídka bohaté funkcionality s sebou přináší značné nároky na zabezpečení platformy a aplikace. Ani jedna z dvou nejrozšířenějších platforem (iOS a Android) negarantují bezpečnost vytvořených aplikací, ta zůstává primárně v rukou vývojářů.

mobile

Jak probíhá penetrační testování?

Jestliže je bezpečnost při vývoji podceněna, mobilní aplikace může čelit velice podobným rizikům, jako klasická webová aplikace. Útočníci mohou získat přístup k:

  • citlivým údajům vašich uživatelů,
  • heslům,,
  • certifikátům
  • všem citlivým datům v závislosti na povaze aplikace.
wifi

 

Odhalíme všechny nedostatky

V rámci penetračních testů mobilních aplikací vám nabízíme nezkreslený a detailní pohled na bezpečnost vaší mobilní aplikace. Díky tomu budete mít jasnou představu o tom, jak závažným rizikům v současné době čelíte.

S naší pomocí pak budete schopni odhalené nedostatky zcela eliminovat.

mám zájem o penetrační testy
PENETRAČNÍ TESTY

Pokud jste provozovateli webových aplikací, zvažte prověření jejich zabezpečení a odolnost vůči útokům hackerů a dalším možným hrozbám.

CEO Captes s.r.o., Jan Kopecký